Ihmiset

Terve Media Oy

Saaristonkatu 22 1. krs, 90100 Oulu
Keilaranta 1 A, 02150 Espoo
puh. 020 780 6070, toimisto@tervemedia.fi

Lasse Hyyti, toimitusjohtaja,
puh. 040 772 6811, lasse.hyyti@tervemedia.fi

Sami Oittinen, kaupallinen johtaja,
puh. 050 409 6190, sami.oittinen@tervemedia.fi

Myynti

Minna Haipus, avainasiakaspäällikkö,
puh. 040 719 6088, minna.haipus@tervemedia.fi

Pia Lindroos, avainasiakaspäällikkö,
puh. 050 402 8802, pia.lindroos@tervemedia.fi

Ville Penttinen, avainasiakaspäällikkö,
puh. 040 342 4434, ville.penttinen@tervemedia.fi

Verkkomainonta ja printtituotteet

Laura Koskela, projektikoordinaattori, sisältömarkkinointi
puh. 040 717 6439, laura.koskela@tervemedia.fi

Reetta Hukkanen, projektikoordinaattori, verkkomainonta
puh. 050 324 7500, reetta.hukkanen@tervemedia.fi

Sanna Häkkinen, projektikoordinaattori, Lääkärin työkalut
puh. 040 573 5356, sanna.hakkinen@tervemedia.fi

Mervi Heusala, graafinen suunnittelija
puh. 040 717 6577, mervi.heusala@tervemedia.fi

Toimitus

Teemu Puhakka, päätoimittaja
puh. 040 550 3695, teemu.puhakka@tervemedia.fi

Tuukka Niskanen, tuottaja
puh. 040 717 6432, tuukka.niskanen@tervemedia.fi

Sanna Tarvainen, toimittaja
sanna.tarvainen@tervemedia.fi

Suvi Vinblad, sosiaalisen median tuottaja ja verkkotoimittaja
suvi.vinblad@tervemedia.fi


Tekninen kehitys

Marko Salo, ohjelmistosuunnittelija
marko.salo@tervemedia.fi

Tero Piri, ohjelmistosuunnittelija
tero.piri@tervemedia.fi